Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/216341/virtual/www/wp-content/themes/autosumperk/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 115

Hliníková okna

HEROAL – Jedinečné výhody díky inteligentním technologiím

Jako výrobce systémů hliníkových profilů nabízí společnost heroal ve svém portfoliu výrobků systémy pro okna, dveře, fasády, rolety, rolovací vrata a protisluneční ochranu, doplněné o sklápěcí a posuvné okenice, ochranu proti hmyzu, jakož i zastřešení teras a přístřešky pro auta. Výrobky heroal vynikají dlouhou životností, nejlepšími vlastnostmi systémů, individuálními konstrukčními variantami a kvalitním designem. Síla inovace výrobků společnosti heroal realizuje vizi „Blue Building“, tedy budovy, která funguje již od plánování přes materiál až hotovému objektu trvale a energeticky účinně.

 

Flexibilní okenní systém pro každou oblast použití

Inovační izolace, nová měřítka po stránce funkčnosti a nejvyšší flexibility pro každou oblast použití: to představuje okenní systém heroal W 72 i . Stejně jako ostatní systémy značky heroal je i tento systém věrný vůdčí myšlence udržitelného rozvoje.

Základem pro tuto inovační generaci oken je profilový systém vyvinutý společností heroal z hliníkových otevřených profilů, polyamidových izolačních můstků a tepelně izolační zóny zcela vyplněné pěnou. Systémheroal W 72 i si Vás podmaní svými filigránovými šířkami pohledů, kterými dává velký prostor tvořivosti. Vsazený rámový profil lze integrovat do fasádního systému C 50 . Systém heroal W 72 i nabízí maximální průhlednost, tepelnou izolaci a elegantní design bez viditelných křídel a zasklívacích lišt.

Kombinace se zakrytě ležícím kováním systému propůjčuje elegantní design. Díky jedinečné inovativní geometrii můstků heroal W 72 dosahuje při hloubce konstrukce 72 mm u rámu a 84 mm u křídla hodnoty Uw, které bez použití rámů a izolace polodrážky pro sklo splňují požadavky norem na tepelnou izolaci oken, které jsou v současnosti platné a také další požadavky EnEV. Systém v sobě slučuje nejvyšší kvalitu s minimální spotřebou energie a materiálů při jeho výrobě a maximální úsporu energií a nákladů během celé doby své životnosti.

V případě varianty pro řešení objektů, která mimořádně šetří zdroje, jsou můstky kompletně vyráběny z materiálů z obnovitelných zdrojů. Tepelně izolační pěna bez freonů H-FCKW v modulárních oblastech tepelně izolačních zón chrání ozónovou vrstvu. Systém heroal W 72 – ke kterému patří i okenní systém heroal W 72 i – byl za tento přístup, důsledně zaměřený na udržitelný rozvoj, vyznamenán Cenou za inovaci v architektuře 2012. V této souvislosti byl mimořádně oceněn inovační izolační můstek, pomocí něhož tento systém dosahuje tepelně izolačních hodnot, které by byly jinak možné jen nasazením dodatečných tepelně izolačních materiálů.

Okenní systém Heroal W 72

Inovativní systémové řešení pro hliníková okna nejnovější generace s dlouhodobou životností

Inovativní, na budoucnost zaměřené okenní systémy vyžadují nejvyšší kvalitu s minimálním nasazením energie a materiálu při výrobě a maximální energetickou a nákladovou efektivnost během celé doby používání. K zajištění jedinečné kvality heroal bylo vždy naším požadavkem provádět směrodatné kroky ve výrobě s využitím vlastního know-how v našich závodech. Podle tohoto hlavního motivu vytvořila firma heroal inovativní systémové řešení pro hliníková okna s dlouhodobou životností, které stanovuje nová měřítka: heroal W 72.

Rozměry systému

Stavební hloubka profilu [mm]

Profily rámu – 72,0
Profily křídel – 84,0
Profily příčlí – 72,0

Náhledová šířka profilu [mm]

Profily rámu – 50 – 250
Profily křídel – 33 – 67
Profily příčlí – 74 – 254

Varianty profilu křídla

Drážka kování posuvné tyče [SBN] – •
Drážka umělohmotného kování [KBN] – •

Vlastnosti systému

Síla skla/výplně [mm] – 64
max. Hmotnost křídla [kg] – 300
max. Výšky křídel [mm] – 2.400

Okenní systém Heroal W 72i

Systém hradlových okének

Okenní systém heroal W 72 i spojuje architektonické ztvárnění s pomocí filigránových pohledových šířek. Systém heroal W 72 i nabízí maximální transparentnost, teplotní izolaci a elegantní design bez viditelných křídel a zasklívacích lišt. Systém hradlových okének je mnohostranně využitelný, mj. také jako prvek pro vsazení do fasády. Kombinace se skrytými kováními systému mu dává elegantní design.

Rozměry systému

Stavební hloubka profilu [mm]

Profily rámu – 72
Profily křídel – 76,5/79
Profily příčlí – 72

Náhledová šířka profilu [mm]

Profily rámu – 70 – 120
Profily křídel – verdeckt
Profily příčlí – 114 – 194

Varianty profilu křídla

Drážka kování posuvné tyče [SBN] – •
Drážka umělohmotného kování [KBN] – •

Vlastnosti systému

Síla skla/výplně [mm] – 48
max. Hmotnost křídla [kg] – 130
max. Výšky křídel [mm] – 2.400

Okenní systém Heroal Heroal W 65

Hospodárné systémové řešení pro okna

Systém profilů heroal W 65 heroal nabízí hospodárná řešení pro okna, která se otevírají dovnitř i okna, která se otevírají ven. Tříkomorové profily zaručují maximální systémovou bezpečnost s ověřenými systémovými kováními v kombinaci se systémovými komponenty heroal. Okenní systém heroal W 65 firmy heroal splňuje nejvyšší nároky s ohledem na ochranu proti hluku a zábranu proti vloupání.

Dveřní systém Heroal D 72

Dveřní systém pro objekty se silně frekventovanými vstupními prostory

Systém heroal D 72 nabízí funkční všestrannost s mnoha způsoby otevírání, s mnoha pro heroal typickými funkčními vlastnostmi. S testovaným a bezpečným systémem heroal lze realizovat veškeré běžné způsoby otevírání vč. testovaných únikových a záchranných cest (dle DIN EN 179/1125), automatické dveřní systémy, dveře s ochranou proti skřípnutí prstů a dveře s ochranou proti vloupání – i s funkcí únikových dveří.

Rozměry systému

Stavební hloubka profilu [mm]

Profily rámu – 50 – 250
Profily křídel – 72
Profily příčlí – 72

Náhledová šířka profilu [mm]

Profily rámu – 50 – 250
Profily křídel – 70 – 124
Profily příčlí – 74 – 254

Vlastnosti systému

Síla skla/výplně [mm] – 52
max. Hmotnost křídla [kg] – 180
max. šířka křídla [mm] – 1.400
max. Výšky křídel [mm] – 2.500

Zdvižně posuvný systém Heroal s77

Flexibilní hliníkový zdvižný posuvný systém

Mnohotvárnost je naší silnou stránkou: heroal S 77 představuje modularní profilový systém s moderním designem, který splňuje nejvyšši stavební technické požadavky. Systém se vyznačuje velkou rozmanitostí náhledových šiřek profilu, je kompatibilní s ostatními systémy heroal a nabízi teměř neomezený výběr povrchů. Pomocí systému heroal S 77 lze realizovat také vícekolejnicové konstrukční varianty a bezbarierová zařízeni.

Specialní geometrie profilů křídel zaručuje splnění všech požadavků a norem pro tepelnou izolaci u všech velikostí křídel a hmotnosti. Těsníci technika heroal ve dvoutřech úrovních a nasazení těsnicích hran – k utěsnění křidla a středového spoje – zaručuje optimalní propustnost vzduchu a těsnost vůči silnému dešti.

Rozměry systému

Stavební hloubka profilu [mm]

Profily rámu – 178/279
Profily křídel – 77
Profily příčlí – 72

Náhledová šířka profilu [mm]

Profily rámu – 40 – 63
Profily křídel – 94 – 104
Profily příčlí – 74 – 104

Vlastnosti systému

Síla skla/výplně [mm] – 52
max. Hmotnost křídla [kg] – 150 – 400
max. Výšky křídel [mm] – 3.000

Fasadní systém Heroal c 50

Systém pro variabilní řešení fasád

Tepelněizolační fasádní systém C 50 se osvědčuje v provedení svislé nebo svisle zalomené fasády sloupek-příčka, příčka-příčka nebo sloupek-sloupek. Fasádu lze použít jako střešní plochu, pyramidu skleněné střechy nebo zimní zahradu. Svobodu provedení zajišťuje nabídka systému různých krycích a přítlačných profilů.

heroal přináší inovativní koncepci zateplení fasád. Vypěnované izolátory a průchozí těsnění nabízejí značné přednosti při montáži, transportu a vedení šroubů. Veškeré výhody zpracování lze využít u všech jednotlivých variant designu v celém systému. Ve všech variantách designu se používá také jednotná koncepce izolace, čímž se zkracuje doba skladování. S fasádními systémy heroal C 50 lze dosáhnout hodnot až Uf = 1,2 W/m2K. Sytém rovněž zaručuje optimální větrání a odvod vody.

Rozměry systému

Náhledová šířka [mm] – 50
Stavební hloubka [mm] – 28 – 260
Hloubka příčného profilu [mm] – 6 – 215
Síla skla/výplně [mm] – 8 – 62
max. Hmotnost prvku výplně [kg] – 800

Kontakt


+420 774 908 909
+420 588 881 770
info@hm-okna.cz

Provozovna
HM okna a dveře, s.r.o.
Zábřežská 70a, 787 01 Šumperk

Provozní doba prodejny
Po - pá: 8:00 - 11:15, 12:00 - 16:00 

Fakturační adresa
HM okna a dveře, s.r.o.
Heydukova 896/11, 18000 Praha 8 - Libeň
IČO: 277 92 382
DIČ: CZ 277 92 382