Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/216341/virtual/www/wp-content/themes/autosumperk/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 115

Zimní zahrady

Zimní zahrady a pergoly jsou nedílnou součástí rodinných domů a využívají se často také na zahrádkách restaurací nebo cukráren. Slouží především k relaxaci a odpočinku, a to i v případě, že venku prší. V době velkých veder se však tyto prostory často přehřívají a pobyt v nich se stává nepříjemným. Rozšiřte si svůj obytný prostor i Vy!

Nabízíme vhodná řešení, která umožňují montáž nad nebo pod konstrukci zimní zahrady. Pevná subtilní konstrukce a propracovaný systém odvodu dešťové vody pergol odolá i špatným povětrnostním podmínkám. Vybrat si můžete i průhlednou PVC látku CRISTAL, která vás ochrání před deštěm, ale zároveň máte stále kontakt s vašim okolím.

Výhody pergol a stínění zimních zahrad CLIMAX:

  • Široká nabídka systémů i látek
  • Záruka 4 roky
  • Špičkové německé a italské komponenty
  • Snadná dostupnost díky široké prodejní síti

 

V sortimentu Climax naleznete mnoho typů pergol a samostatně stojícího stínění. Pro každého máme řešení. Konstrukce všech pergol Climax zaručuje naprostou bezúdržbovou. U vybraných typů můžete mít pergolu z lepeného borovicového dřeva. Všechny naše výrobky dodáváme s nadstandardní 4 letou zárukou. Naprostou jedničkou mezi pergolami Climax je MED TWIST, jejíž střecha je tvořena hliníkovými lamelami vyplněnými polystyrenem pro snížení hluku z kapek deště.

Výhody zimních zahrad

  • realizace na míru
  • kvalitní zpracování
  • dostupné ceny
  • snadná manipulace
  • celeroční užití za každého počasí

Zimní zahrada vám poskytne k vašemu domu prostor navíc. Můžete zde trávit příjemné chvíle kdykoliv během celého roku, ať svítí slunce, nebo padá sníh. Navrhneme a postavíme vám zimní zahradu přesně na základě vašich představ s využitím moderních technologií.

Kontakt


+420 774 908 909
+420 588 881 770
info@hm-okna.cz

Provozovna
HM okna a dveře, s.r.o.
Zábřežská 70a, 787 01 Šumperk

Provozní doba prodejny
Po - pá: 8:00 - 11:15, 12:00 - 16:00 

Fakturační adresa
HM okna a dveře, s.r.o.
Heydukova 896/11, 18000 Praha 8 - Libeň
IČO: 277 92 382
DIČ: CZ 277 92 382