Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/web/virtuals/216341/virtual/www/wp-content/themes/autosumperk/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 115

Látkové stínění

Toto dekorativní stínění interiéru dokáže každou místnost proměnit v útulný a moderní prostor. Chrání nejen před slunečními paprsky, ale zajišťuje soukromí Vašeho domova. Do této kategorie řadíme vnitřní látkové roletky, plisé, japonské posuvné stěny a vertikální žaluzie. Tento typ stínění má nejen dekorativní vlastnosti, ale můžete s jeho pomocí vyřešit i zastínění do střešních oken nebo v případě plisé i zastínění půlkruhů, kruhů či jiných atypických tvarů oken. Japonské posuvné stěny Vám umožní rozdělit místnost.

Látkové stínění vnese do interiéru originalitu

Vyberte si vzor dle vašich představ. V naší široké nabídce látek najdete jednobarevné i vzorované látky, látky technického charakteru vhodné do kanceláří, výrobních prostor či počítačových místností. Na výběr je také velké množství konstrukční provedení látkových roletek s kulatými nebo hranatými boxy o různých velikostech a v různém barevném provedení. Jednotlivé typy látkového stínění se dají ovládat ručně pomocí řetízku, šňůry, madla, táhla nebo motoricky

Výhody vnitřního látkového stínění CLIMAX:

  • Nejširší nabídka látkového stínění v ČR
  • Záruka 4 roky
  • Splňuje nové bezpečnostní normy závazné pro všechny výrobce a montážní firmy platné od 1. 9. 2014
  • Snadná dostupnost díky široké prodejní síti
  • Krátké dodací termíny

Z kompletní nabídky si snadno vyberete správný typ stínění. Podle Vašich požadavků a stylu interiéru si lehce vyberete ze široké nabídky různých typů vnitřního látkového stínění.

Kolekce látek CLIMAX vás překvapí

K dispozici jsou Vám vzorníky látek pro látkové rolety a japonské posuvné stěny, vzorník pro vertikální žaluzie a nepřeberné množství látek pro plisé žaluzie. Žádejte je u našich prodejců!

Látkové stínění má více funkcí

Pomoci látkového stínění se chráníte jak před slunečními paprsky, tak před zvědavými pohledy zvenčí. Některé typy navíc mohou sloužit pro rozdělení vnitřního prostoru! Prohlédněte si podrobně všechny KATEGORIE LÁTKOVÉHO STÍNĚNÍ.

Vyberte si správnou roletu na základě Vašich požadavků:

Typ

Horní kazeta

Boční vedení látky

Do střešních oken

Ovládání

Orion

ANO ANO NE řetízek
Apollo NE NE NE řetízek, motor
Apollo Plus NE NE NE řetízek, motor
Calypso NE NE NE řetízek
Fantazie ANO ANO ANO madlo
Titan ANO ANO ANO madlo
V-63 NE ANO/NE NE řetízek, motor
Varieta / Varieta mini ANO ANO NE řetízek, motor

Kontakt


+420 774 908 909
+420 588 881 770
info@hm-okna.cz

Provozovna
HM okna a dveře, s.r.o.
Zábřežská 70a, 787 01 Šumperk

Provozní doba prodejny
Po - pá: 8:00 - 11:15, 12:00 - 16:00 

Fakturační adresa
HM okna a dveře, s.r.o.
Heydukova 896/11, 18000 Praha 8 - Libeň
IČO: 277 92 382
DIČ: CZ 277 92 382